צריך ייצוג משפטי? אנחנו כאןעורך דין תמ"א 38

עורך דין תמ"א 38 הוא איש המקצוע אשר יכול להעניק לכם את שירותיו המשפטיים על כל ההיבטים של פרויקטים מסוג תמ"א 38 הריסה ובנייה. משרד עורכי דין – קרין לב, מעניק שירותים משפטיים ללקוחותיו בתחום דיני מקרקעין, מיסוי מקרקעין ודיני צוואות וירושות לרבות עריכת הסכמי מכר, עריכת צוואות וייצוג לקוחות בכל הערכאות המשפטיות. משרדנו מתמחה בייצוג לקוחות בעסקאות מקרקעין וכל הנושאים הנגזרים מכך. 

איך יכול עורך דין תמ"א 38 לעמוד לשירותכם?

בשנים האחרונות נראה כי פרויקט תמ"א 38 חולש על כל אזורי הארץ וכי כולנו עומדים בפניו. הפרויקט נועד לפעול לחיזוק בניינים אשר אינם עומדים בפני רעידות אדמה. התהליך דורש הריסת בניינים קיימים ובניית מבנה חדש תחתיו בהתאמה מלאה לתקן בחוק. התכנית מעניקה לדיירים את האפשרות לתוספות בניה והוספה של חדרים, ממ"ד ואפילו מרפסת למבנים החדשים.

אך על מנת להיות בטוחים כי כלל הזכויות של הדיירים נשמרות בתהליך זה, חשוב להיעזר בשירותיו המקצועיים של עורך דין תמ"א 38. הליווי המשפטי יהיה נוכח לכל אורך שלבי העסקה. החל מניהול משא ומתן עם היזם, דרך גיבוש חוזה ועד לשלב התכנון והבניה בפועל עד לסיום הפרויקט. 

ייצוג ועדי בתים בעסקאות על פי תמ”א 38 היא אחת המשימות המורכבות והחשובות ביותר בהן תוכלו להיעזר בשירותיו של עורך דין אשר מתמחה בדיני המקרקעין. כך למעשה תוכלו לוודא עוד מתחילת התהליך כי החוזה מול היזם הקיים במסגרת פרויקט תמ"א 38 יהיה הדבר המתאים ביותר עבורכם. 

עורך דין תמ"א 38

 

עורך דין תמ"א 38 מומחה

על מנת לספק בעבורכם את הייעוץ והליווי המשפטי היעיל ביותר, קרין לב – משרד עו"ד יעניק לכם את השירות המותאם באופן מדויק לנסיבות המקרה ולצרכים שלכם. משרדנו מאופיין ביחס אישי, נאמנות וטיפול מסור ומקצועי. אנו מחויבים ללקוחותינו לאורך כל הדרך ומקפידים על הענקת השירות המקצועי והאיכותי ביותר בתחום. צרו קשר עם משרדנו על מנת לגלות עוד על מגוון השירותים המשפטיים אשר אנו יכולים להעמיד לרשותכם. 

 

עורך דין תמ"א 38 תל אביב

עורך דין תמ"א 38 תל אביב יהיה זה שיוכל לסייע לכם לאורך כל התהליך, החל משלב בחירת היזם ועד לסיום הפרויקט. קרין לב – משרד עו"ד, יעמוד לצדכם ויעניק לכם את כלל השירותים להם אתם זקוקים במצבים שכאלו, זאת לרבות ניהול משא ומתן בעבור הדיירים ועריכת הסכמים מול היזמים הנבחרים, הסדרת הבטוחות והערבויות הנדרשות לדיירים, פיקוח על שלבי הפרויקט, ליווי הפן המיסויי בפרויקט, סיוע לדיירים בבחירת מפקח מטעמם, ליווי שלבי התכנון ופיקוח על לוחות הזמנים ומתן ייעוץ משפטי שוטף לדיירים לכל אורך חיי הפרויקט.

איך עורך דין תמ"א 38 תל אביב יכול לעזור לכם?

תכנית המתאר הארצית 38 לחיזוק מבנים מאפשר לדיירי הבניין לשדרג את המבנה בו הן חיים ללא תוספת עלות מבחינתם. כך יוכלו לקבל מבנה אשר יהיה עמיד ברעידות אדמה, זאת בנוסף לקבלת תוספות משמעותיות הכוללות הוספת מעלית, חדר ממ”ד ומרפסת שמש והכל על חשבון היזם. על מנת שכלל דיירי הבניין בו אתם חיים יקבלו את העסקה המשתלמת ביותר יהיה עליכם לפנות אל עורך דין תמ"א 38 תל אביב. 

זכרו כי בחירה במשרד עורכי דין אשר הינו בעל ניסיון בפרויקטים מסוג תמ"א 38 משמעותה שאתם תוכלו להיעזר באנשי המקצוע המובילים שיוכלו לעשות סדר עבורכם גם בעסקאות הסבוכות והמורכבות ביותר. משרד עורכי דין מנוסה ומקצועי יוכל לדאוג לכל הצרכים שלכם ולוודא כי אתם מקבלים את העסקה המשתלמת ביותר עבורכם. 

עורך דין תמ"א 38 תל אביב

מספקים לכם את כל התשובות

בשעה שהמבנה שלכם עומד בפני תמ"א 38, הרי שעלולות להתעורר שאלות רבות בנושא. על מנת לקבל את התשובות המדויקות ביותר לגבי כל הזכויות שלכם בנושא תוכלו לפנות אל קרין לב – משרד עו"ד. משרדנו מייצג לקוחות בעסקאות מקרקעין שונות כגון: רכישת דירה מקבלן, עסקאות רכישת/מכירת דירה מיד שניה, הסכמי שיתוף ופירוק במקרקעין, ייצוג ועדי בתים בעסקאות על פי תמ”א 38, רישום ותיקון צווי בתים משותפים וכיו"ב. צרו קשר עוד היום על מנת לקבל את המענה המקצועי והמדויק ביותר בעבור כל השאלות שלכם. 

צריך ייצוג משפטי? אנחנו כאןמאמרים נוספים בנושא

חברה לפיתוח אתרים חברה לפיתוח אתרים