צריך ייצוג משפטי? אנחנו כאןעורך דין תמ"א 38

עורך דין תמ"א 38 הוא איש המקצוע אשר יכול להעניק לכם את שירותיו המשפטיים על כל ההיבטים של פרויקטים מסוג תמ"א 38 הריסה ובנייה. משרד עורכי דין – קרין לב, מעניק שירותים משפטיים ללקוחותיו בתחום דיני מקרקעין, מיסוי מקרקעין ודיני צוואות וירושות לרבות עריכת הסכמי מכר, עריכת צוואות וייצוג לקוחות בכל הערכאות המשפטיות. משרדנו מתמחה בייצוג לקוחות בעסקאות מקרקעין וכל הנושאים הנגזרים מכך. 

איך יכול עורך דין תמ"א 38 לעמוד לשירותכם?

בשנים האחרונות נראה כי פרויקט תמ"א 38 חולש על כל אזורי הארץ וכי כולנו עומדים בפניו. הפרויקט נועד לפעול לחיזוק בניינים אשר אינם עומדים בפני רעידות אדמה. התהליך דורש הריסת בניינים קיימים ובניית מבנה חדש תחתיו בהתאמה מלאה לתקן בחוק. התכנית מעניקה לדיירים את האפשרות לתוספות בניה והוספה של חדרים, ממ"ד ואפילו מרפסת למבנים החדשים.

אך על מנת להיות בטוחים כי כלל הזכויות של הדיירים נשמרות בתהליך זה, חשוב להיעזר בשירותיו המקצועיים של עורך דין תמ"א 38. הליווי המשפטי יהיה נוכח לכל אורך שלבי העסקה. החל מניהול משא ומתן עם היזם, דרך גיבוש חוזה ועד לשלב התכנון והבניה בפועל עד לסיום הפרויקט. 

ייצוג ועדי בתים בעסקאות על פי תמ”א 38 היא אחת המשימות המורכבות והחשובות ביותר בהן תוכלו להיעזר בשירותיו של עורך דין אשר מתמחה בדיני המקרקעין. כך למעשה תוכלו לוודא עוד מתחילת התהליך כי החוזה מול היזם הקיים במסגרת פרויקט תמ"א 38 יהיה הדבר המתאים ביותר עבורכם. 

עורך דין תמ"א 38

 

עורך דין תמ"א 38 מומחה

על מנת לספק בעבורכם את הייעוץ והליווי המשפטי היעיל ביותר, קרין לב – משרד עו"ד יעניק לכם את השירות המותאם באופן מדויק לנסיבות המקרה ולצרכים שלכם. משרדנו מאופיין ביחס אישי, נאמנות וטיפול מסור ומקצועי. אנו מחויבים ללקוחותינו לאורך כל הדרך ומקפידים על הענקת השירות המקצועי והאיכותי ביותר בתחום. צרו קשר עם משרדנו על מנת לגלות עוד על מגוון השירותים המשפטיים אשר אנו יכולים להעמיד לרשותכם. 

צריך ייצוג משפטי? אנחנו כאןמאמרים נוספים בנושא

חברה לפיתוח אתרים חברה לפיתוח אתרים