צריך ייצוג משפטי? אנחנו כאןעורך דין תמ"א 38 תל אביב

עורך דין תמ"א 38 תל אביב יהיה זה שיוכל לסייע לכם לאורך כל התהליך, החל משלב בחירת היזם ועד לסיום הפרויקט. קרין לב – משרד עו"ד, יעמוד לצדכם ויעניק לכם את כלל השירותים להם אתם זקוקים במצבים שכאלו, זאת לרבות ניהול משא ומתן בעבור הדיירים ועריכת הסכמים מול היזמים הנבחרים, הסדרת הבטוחות והערבויות הנדרשות לדיירים, פיקוח על שלבי הפרויקט, ליווי הפן המיסויי בפרויקט, סיוע לדיירים בבחירת מפקח מטעמם, ליווי שלבי התכנון ופיקוח על לוחות הזמנים ומתן ייעוץ משפטי שוטף לדיירים לכל אורך חיי הפרויקט.

איך עורך דין תמ"א 38 תל אביב יכול לעזור לכם?

תכנית המתאר הארצית 38 לחיזוק מבנים מאפשר לדיירי הבניין לשדרג את המבנה בו הן חיים ללא תוספת עלות מבחינתם. כך יוכלו לקבל מבנה אשר יהיה עמיד ברעידות אדמה, זאת בנוסף לקבלת תוספות משמעותיות הכוללות הוספת מעלית, חדר ממ”ד ומרפסת שמש והכל על חשבון היזם. על מנת שכלל דיירי הבניין בו אתם חיים יקבלו את העסקה המשתלמת ביותר יהיה עליכם לפנות אל עורך דין תמ"א 38 תל אביב. 

זכרו כי בחירה במשרד עורכי דין אשר הינו בעל ניסיון בפרויקטים מסוג תמ"א 38 משמעותה שאתם תוכלו להיעזר באנשי המקצוע המובילים שיוכלו לעשות סדר עבורכם גם בעסקאות הסבוכות והמורכבות ביותר. משרד עורכי דין מנוסה ומקצועי יוכל לדאוג לכל הצרכים שלכם ולוודא כי אתם מקבלים את העסקה המשתלמת ביותר עבורכם. 

עורך דין תמ"א 38 תל אביב

מספקים לכם את כל התשובות

בשעה שהמבנה שלכם עומד בפני תמ"א 38, הרי שעלולות להתעורר שאלות רבות בנושא. על מנת לקבל את התשובות המדויקות ביותר לגבי כל הזכויות שלכם בנושא תוכלו לפנות אל קרין לב – משרד עו"ד. משרדנו מייצג לקוחות בעסקאות מקרקעין שונות כגון: רכישת דירה מקבלן, עסקאות רכישת/מכירת דירה מיד שניה, הסכמי שיתוף ופירוק במקרקעין, ייצוג ועדי בתים בעסקאות על פי תמ”א 38, רישום ותיקון צווי בתים משותפים וכיו"ב. צרו קשר עוד היום על מנת לקבל את המענה המקצועי והמדויק ביותר בעבור כל השאלות שלכם. 

צריך ייצוג משפטי? אנחנו כאןמאמרים נוספים בנושא

חברה לפיתוח אתרים חברה לפיתוח אתרים