צריך ייצוג משפטי? אנחנו כאןעורך דין מקרקעין בראשון לציון

במידה החלטתם לרכוש דירה בראשון לציון או בכל מקום או שבקרוב יתבצע פרויקט תמ"א 38 בבניינכם – עורך דין מקרקעין בראשון לציון הוא הכתובת הנכונה עבורכם. על מנת שתוכלו לקבל את הייצוג המשפטי הטוב ביותר תוכלו לפנות אל קרין לב – משרד עו"ד אשר מתמחה בדיני המקרקעין. אין סיבה להתפשר על רמת המקצועיות של עורכי הדין שאתם בוחרים, בדקו את הניסיון והוותק של הם, כך שתוכלו לקבל תמונת מצב אשר משקפת את רמת המקצועיות שלהם באור מציאותי. 

אילו שירותים מעניק עורך דין מקרקעין בראשון לציון?

עסקת הנדל"ן אשר עומדת בפניכם היא ככל הנראה אחת העסקאות הגדולות והמשמעותיות ביותר במהלך חייכם. על מנת לוודא כי אתם מקבלים את השירות הטוב ביותר, תוכלו לפנות אל עורך דין מקרקעין בראשון לציון. השירותים אשר תוכלו לקבל כוללים בין היתר:

  • רכישת דירה מקבלן.
  • עסקאות רכישת/ מכירת דירה מיד שנייה.
  • הסכמי שיתוף ופירוק במקרקעין.
  • ייצוג ועדי בתים בעסקאות על פי תמ”א 38.
  • רישום ותיקון צווי בתים משותפים.
  • ליווי וייעוץ לבעלי קרקעות בהיבט העסקי, המשפטי והמיסויי בעסקאות של מכירת הקרקע ליזמים.
  • ביצוע עסקאות קומבינציה מול חברות נדל"ן ובנייה.

עורך דין מקרקעין בראשון לציון

ליווי מקצועי ואישי בעסקאות מקרקעין

בכל עסקת מקרקעין חשוב לוודא כי אתם יכולים לקבל את שירותיו של משרד עורכי דין – קרין לב. משרדנו מלווה את לקוחותיו בכל שלב של העסקה. החל משלב ניהול המשא ומתן לקראת ההתקשרות בהסכם, תכנון העסקה והפרויקט, דרך כל ועדות התכנון, משרדי הממשלה, רשויות וקבלת האשורים הדרושים להשלמת העסקה ורישום הזכויות, והכל תוך שילוב מתמיד של מקצועיות רבה וליווי אישי וצמוד לאורך כל הדרך. 

אין ספק כי ליווי אישי ויחס אדיב ומכבד יכולים להוביל את העסקה שלכם אל עבר הצלחה מובטחת. צרו קשר עוד היום עם משרדנו על מנת לקבוע את פגיעת הייעוץ הראשונית ולגלות עוד על מגוון השירותים אותם משרדנו יכול להעמיד לרשותכם. 

צריך ייצוג משפטי? אנחנו כאןמאמרים נוספים בנושא

חברה לפיתוח אתרים חברה לפיתוח אתרים