צריך ייצוג משפטי? אנחנו כאןעורך דין מקרקעין בירושלים

מחפשים עורך דין מקרקעין בירושלים? הגעתם למקום הנכון, קרין לב – משרד עו"ד עומדים לשירותכם בכל עת. משרדנו מעניק שירותים משפטיים ללקוחותיו בתחום דיני מקרקעין, מיסוי מקרקעין ודיני צוואות וירושות לרבות עריכת הסכמי מכר, עריכת צוואות וייצוג לקוחות בכל הערכאות המשפטיות. אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו בכל מצב בו אתם עומדים לבצע עסקת מכירה/ רכישת דירה, הסכמי שיתוף ופירוק במקרקעין, ייצוג ועדי בתים בעסקאות על פי תמ”א 38 ואפילו רישום ותיקון צווי בתים משותפים ואנו נשמח לעמוד לשירותכם.

איך בוחרים עורך דין מקרקעין בירושלים?

בעת פנייה אל עורך דין מקרקעין בירושלים ניתן ליהנות מיתרונות מגוונים שהוא יציע לכם. אך חשוב לוודא כי אין אתם נופלים בפח בעת בחירת עורך הדין. שכן, עורך דין לא מנוסה עלול להזיק לעסקאות המקרקעין שלכם ולהביא להפסדים כלכליים משמעותיים ועוגמת נפש רבה. על כן חשוב לבדוק את הנקודות הבאות:

  • מקצועיות – חשוב לוודא כי עורך הדין הנבחר על ידכם יהיה מקצועי בתחומו. דבר האומר כי תחום ההתמחות העיקרי שלו חייב לעסוק בדיני המקרקעין. החוזים והתיקים בתחום זה הינם סבוכים ועל כן עדיף לבחור במשרד עו"ד אשר מתמחה בתחום הנכון.
  • ניסיון – בדקו כי משרד עורכי הדין אשר אתם מעוניינים לשכור את שירותיו הוא בעל ניסיון מספק בתחום. כך תוכלו להיות בטוחים כי עורכי הדין אשר מובילים את המשרד יוכלו להעניק לכם את הליווי המשפטי המתאים לו אתם זקוקים. 
  • שקיפות ואמינות – עורך הדין חייב לשקף בפניכם את המצב באופן אמין ואמיתי. זאת על מנת שאתם תוכלו לדעת בוודאות מול איזה מצב אתם עומדים וכך תוכלו לבצע את הבחירה הנבונה ביותר לגבי הצעד הבא שלכם. 

עורך דין מקרקעין בירושלים

אתכם לאורך כל הדרך

קרין לב – משרד עו"ד יעמדו לשירותכם בכל שלב של ביצוע עסקאות המקרקעין. הצוות המקצועי שלנו ישמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה מקצועית ויספק בעבורכם את המענה המדויק והברור ביותר. צרו קשר עוד היום על מנת לקבוע פגישת ייעוץ ראשונית. 

משרד עורך דין מקרקעין בירושלים

מתכננים לרכוש נכס בירושלים והסביבה? אל תיגשו לעסקה כה מורכבת ללא ייצוג משרד עורך דין מקרקעין בירושלים. כדאי שתדעו – עסקאות במקרקעין הן בעלות ערך כספי גבוה ובהתאם – הן רוויות פוטנציאל למחלוקות וסיכונים. בין אם הצדדים לעסקה הם יחידים, תאגידים או חברות קבלניות ובין אם הנכס מיועד למגורים או לשמש כנדל"ן מסחרי, הרי שהעסקה מגלמת פעולות משפטיות ורישומים שיש להשלים בתוך חלון זמנים מוגבל. זאת כדי לאפשר השלמה של העסקה והעברת תמורה וחזקה בין הצדדים – ולהימנע מהפסדים כספיים וגרירת העניין לפתחו של בית המשפט בתביעות אזרחיות. למידע נוסף בנושא זה, ניתן לפנות אל משרד עורך דין מקרקעין – קרין לב.

משרד עורך דין מקרקעין בירושלים – צעד ראשון לקראת עסקה מוצלחת

כל עסקה במקרקעין כפופה לדיני המקרקעין. בהתאם לזאת, עריכתה חייבת להיעשות תוך בדיקה דקדקנית של הפרטים והתנאים המרכיבים אותה, דיווח על העסקה ורישום הזכויות בפנקסי המקרקעין ותשלומים החלים על המוכר והקונה. גם אם הסכמתם על הפרטים הגרעיניים כמו הסכום שישולם בעד הנכס, מועד פינויו וקבלת המפתח והמועדים בהם תועבר התמורה מהקונה למוכר, הרי שעליכם להסדירם בהסכם ההולם את הוראות הדין ולכלול במסגרתו פרטים נוספים רבים – כמו למשל תנאי התשלום ואופן העברתו בין הצדדים, תנאים בנוגע למועד מסירת החזקה בנכס, אפשרות של עיכוב במסירה, תשלומי מס שבח מקרקעין בגין המכירה ועוד פעולות בין המוכר לקונה ובין כל אחד מהם לרשויות המוסמכות.

זכות שהיא חובה

משרד עורך דין מקרקעין בירושלים קרין לב וצוות המשרד עוסקים בליווי לקוחות בעסקאות מקרקעין. צוות המשרד פועל להבטחת מכלול האינטרסים של הלקוחות במסגרת העסקאות והסדרת ההתנהלות בין הצדדים, בתנאים המותאמים לכל לקוח. פרט לניהול מסודר של העסקה ותכנון כלכלי חכם ויעיל שהיא מאפשרת, כמו ייעוץ ותכנון בענייני מיסוי ודיווח ובחינת זכאות לפטור או הקלות בתשלומי מס, מצטמצמת חשיפתו של הלקוח לסכסוכים הנושאים תביעות משפטיות. זכרו כי ייצוג ע"י עורך דין אינו מוגדר בחוק כחובה, אך הוא ללא כל ספק זכות בעלת ערך עסקי ומשפטי רב. לכן, צד לעסקה שעומד על זכות זו מבטיח לעצמו מהלך עסקי ומשפטי יעיל ומחושב.

צריך ייצוג משפטי? אנחנו כאןמאמרים נוספים בנושא

חברה לפיתוח אתרים חברה לפיתוח אתרים