צריך ייצוג משפטי? אנחנו כאןעו"ד תמ"א 38

עבודתו של עו"ד תמ"א 38 הינה משמעותית וחשובה, במיוחד לאור ההתפתחות העירונית הענפה אשר ניתן לראות בשנים האחרונות. תכנית המתאר הארצית לחיזוק מבנים מפני רעידות אדמה, תמ"א 38, מאפשר לחזק את המבנים שאינם עומדים בתקנות, זאת על ידי הריסה של המבנה הקיים ובניה במקומו של מבנה חדש, משופץ וכזה שעומד בכל דרישות החוק. התכנית המיוחדת הזו מאפשרת לדיירי הבניין להרוויח תוספות בניה, הקלות מס ואף פטורים שונים. 

עו"ד תמ"א 38 – הבעיות איתן הוא מתמודד במסגרת תפקידו

על מנת שדיירי הבניין יוכלו לקבל את העסקה המשתלמת ביותר עבורם אל מול היזמים השונים, יהיה עליכם לשכור את שירותיו המקצועיים של עו"ד תמ"א 38. ההסכמים שנערכים בין היזמים לבין הדיירים הינם מורכבים מיוחד, זאת מכמה סיבות:

  • רבים הם הדיירים אשר מתגוררים בבתי הקומות שמיועדים לפרויקט תמ"א 38, וככל שמספרם עולה, כך עולה גם הקושי בהגעה להסכם אשר עונה לשביעות רצונם של כולם.
  • במקרים מסוימים, מתחילה הבניה עוד בזמן שהמבנה עצמו עדיין מאוכלס ובעלי הדירות מתגוררים בו. דבר זה עלול להקשות בצורה משמעותית על שגרת חייהם ומנוחתם של דיירים רבים.
  • לעיתים, החברות היוזמות את תחילת הפרויקט עלולות להיתקל במצב בו הן מתקשות בקבלה של מימון בנקאי או ליווי פיננסי אחר. גם במצבים מסוג זה יכול לעזור עורך דין תמ"א 38.

עו"ד תמ"א 38

קרין לב – משרד עו"ד מקצועי ומנוסה לשירותכם

בשעה שמדובר על נושאים חשובים ורגישים כמו ביתו של אדם ועסקאות מקרקעין אשר גובלות במיליוני שקלים, הרי שליווי צמוד של עורך דין מנוסה הוא כבר בגדר הכרח. קרין לב – משרד עו"ד בעל ידע וניסיון רב בכל ההיבטים הרלוונטיים לתחום ההתחדשות העירונית וההליכים המשפטיים הקשורים לאותו הנושא. משרדנו עוסק בתחומים רבים, לרבות ניהול משא ומתן בעבור הדיירים ועריכת הסכמים מול היזמים הנבחרים, הסדרת הערבויות הנדרשות לדיירים, פיקוח על שלבי הפרויקט, ליווי הפן המיסויי בפרויקט ,סיוע לדיירים בבחירת מפקח מטעמם , ליווי שלבי התכנון ופיקוח על לוחות הזמנים ומתן ייעוץ משפטי שוטף לדיירים לכל אורך חיי הפרויקט.

צריך ייצוג משפטי? אנחנו כאןמאמרים נוספים בנושא

חברה לפיתוח אתרים חברה לפיתוח אתרים